KAL50JB3K30 Stackpole Electronics
  • More about KAL50JB3K30 Stackpole Electronics
    KAL50JB3K30 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. KAL50JB3K30 is described as RES CHAS MNT 3.3K OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED