KAL50JB10R0 Stackpole Electronics
  • More about KAL50JB10R0 Stackpole Electronics
    KAL50JB10R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. KAL50JB10R0 is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"