KAL50JB100R Stackpole Electronics
  • More about KAL50JB100R Stackpole Electronics
    KAL50JB100R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. KAL50JB100R is described as RES CHAS MNT 100 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE