KAL50FB8R00 Stackpole Electronics
  • More about KAL50FB8R00 Stackpole Electronics
    KAL50FB8R00 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. KAL50FB8R00 is described as RES CHAS MNT 8 OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK