KAL50FB3K00 Stackpole Electronics
  • More about KAL50FB3K00 Stackpole Electronics
    KAL50FB3K00 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. KAL50FB3K00 is described as RES CHAS MNT 3K OHM 1% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS