KAL100JB10R0 Stackpole Electronics
  • More about KAL100JB10R0 Stackpole Electronics
    KAL100JB10R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. KAL100JB10R0 is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 100W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.