EWT25JB50R0 Stackpole Electronics
  • More about EWT25JB50R0 Stackpole Electronics
    EWT25JB50R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. EWT25JB50R0 is described as RES CHAS MNT 50 OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"