EWT25JB4K00 Stackpole Electronics
  • More about EWT25JB4K00 Stackpole Electronics
    EWT25JB4K00 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. EWT25JB4K00 is described as RES CHAS MNT 4K OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE