EWT25JB1K50 Stackpole Electronics
  • More about EWT25JB1K50 Stackpole Electronics
    EWT25JB1K50 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. EWT25JB1K50 is described as RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F