EWT25JB10R0 Stackpole Electronics
  • More about EWT25JB10R0 Stackpole Electronics
    EWT25JB10R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Other Mount Resistors category. EWT25JB10R0 is described as RES CHAS MNT 10 OHM 5% 25W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.