CSSH2728FT27L0 Stackpole Electronics
  • More about CSSH2728FT27L0 Stackpole Electronics
    CSSH2728FT27L0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CSSH2728FT27L0 is described as RES 0.027 OHM 4W 2827 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"