CSSH2728FT25L0 Stackpole Electronics
  • More about CSSH2728FT25L0 Stackpole Electronics
    CSSH2728FT25L0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CSSH2728FT25L0 is described as RES 0.025 OHM 4W 2827 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP