CSSH2728FT13L0 Stackpole Electronics
  • More about CSSH2728FT13L0 Stackpole Electronics
    CSSH2728FT13L0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CSSH2728FT13L0 is described as RES 0.013 OHM 4W 2827 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK