CSRN2010FKR250 Stackpole Electronics
  • More about CSRN2010FKR250 Stackpole Electronics
    CSRN2010FKR250 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CSRN2010FKR250 is described as RES 0.25 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V