CSR2010FTR150 Stackpole Electronics
  • More about CSR2010FTR150 Stackpole Electronics
    CSR2010FTR150 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CSR2010FTR150 is described as RES 0.15 OHM 1% 1W 2010. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM