CFM14JT10K0 Stackpole Electronics
  • More about CFM14JT10K0 Stackpole Electronics
    CFM14JT10K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM14JT10K0 is described as RES 10K OHM 1/4W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"