CFM12JT82K0 Stackpole Electronics
  • More about CFM12JT82K0 Stackpole Electronics
    CFM12JT82K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM12JT82K0 is described as RES 82K OHM 1/2W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"