CFM12JT6R80 Stackpole Electronics
  • More about CFM12JT6R80 Stackpole Electronics
    CFM12JT6R80 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM12JT6R80 is described as RES 6.8 OHM 1/2W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM