CFM12JT680R Stackpole Electronics
  • More about CFM12JT680R Stackpole Electronics
    CFM12JT680R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM12JT680R is described as RES 680 OHM 1/2W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS