CFM12JT360K Stackpole Electronics
  • More about CFM12JT360K Stackpole Electronics
    CFM12JT360K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM12JT360K is described as RES 360K OHM 1/2W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK