CFM12JT2R00 Stackpole Electronics
  • More about CFM12JT2R00 Stackpole Electronics
    CFM12JT2R00 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM12JT2R00 is described as RES 2 OHM 1/2W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE