CFM12JT1R10 Stackpole Electronics
  • More about CFM12JT1R10 Stackpole Electronics
    CFM12JT1R10 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM12JT1R10 is described as RES 1.1 OHM 1/2W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS