CFM12JT160K Stackpole Electronics
  • More about CFM12JT160K Stackpole Electronics
    CFM12JT160K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CFM12JT160K is described as RES 160K OHM 1/2W 5% CF MINI. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK