CF18JT4K70 Stackpole Electronics
  • More about CF18JT4K70 Stackpole Electronics
    CF18JT4K70 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF18JT4K70 is described as RES 4.7K OHM 1/8W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM