CF18JT24K0 Stackpole Electronics
  • More about CF18JT24K0 Stackpole Electronics
    CF18JT24K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF18JT24K0 is described as RES 24K OHM 1/8W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK