CF14JT13K0 Stackpole Electronics
  • More about CF14JT13K0 Stackpole Electronics
    CF14JT13K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF14JT13K0 is described as RES 13K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"