CF12JT510K Stackpole Electronics
  • More about CF12JT510K Stackpole Electronics
    CF12JT510K is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF12JT510K is described as RES 510K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH