CF12JT1M20 Stackpole Electronics
  • More about CF12JT1M20 Stackpole Electronics
    CF12JT1M20 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF12JT1M20 is described as RES 1.2M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM