CF12JT10R0 Stackpole Electronics
  • More about CF12JT10R0 Stackpole Electronics
    CF12JT10R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF12JT10R0 is described as RES 10 OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM