CF12JT10M0 Stackpole Electronics
  • More about CF12JT10M0 Stackpole Electronics
    CF12JT10M0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF12JT10M0 is described as RES 10M OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"