CF12JT10K0 Stackpole Electronics
  • More about CF12JT10K0 Stackpole Electronics
    CF12JT10K0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. CF12JT10K0 is described as RES 10K OHM 1/2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Stackpole Electronics
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE