ASRM2JA47R0 Stackpole Electronics
  • More about ASRM2JA47R0 Stackpole Electronics
    ASRM2JA47R0 is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. ASRM2JA47R0 is described as RES 47 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"