ASRM1JA470R Stackpole Electronics
  • More about ASRM1JA470R Stackpole Electronics
    ASRM1JA470R is manufactured by Stackpole Electronics and is categorized in the Through Hole Resistors category. ASRM1JA470R is described as RES 470 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F