SLSUWS1277UI Square D
  • Part Number: SLSUWS1277UI
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSUWS Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSUWS1277UI Square D
    SLSUWS1277UI Square D
    SLSUWS1277UI is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSUWS1277UI is described as White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSUWS Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE