SLSUWD1277UI Square D
  • Part Number: SLSUWD1277UI
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSUWD Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSUWD1277UI Square D
    SLSUWD1277UI Square D
    SLSUWD1277UI is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSUWD1277UI is described as White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSUWD Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Square D
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE