SLSPWS1277MW Square D
  • Part Number: SLSPWS1277MW
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSPWS1277MW Square D
    SLSPWS1277MW Square D
    SLSPWS1277MW is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSPWS1277MW is described as White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP