SLSPWS1277AW Square D
  • Part Number: SLSPWS1277AW
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSPWS1277AW Square D
    SLSPWS1277AW Square D
    SLSPWS1277AW is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSPWS1277AW is described as White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT