SLSPWS1277AI Square D
  • Part Number: SLSPWS1277AI
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSPWS1277AI Square D
    SLSPWS1277AI Square D
    SLSPWS1277AI is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSPWS1277AI is described as White Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWS Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM