SLSPWD1277UL Square D
  • Part Number: SLSPWD1277UL
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: Brown Light Brown Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWD Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSPWD1277UL Square D
    SLSPWD1277UL Square D
    SLSPWD1277UL is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSPWD1277UL is described as Brown Light Brown Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSPWD Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"