SLSPWD1277UG Square D
  • Part Number: SLSPWD1277UG
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: Grey Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277V ac SLSPWD Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSPWD1277UG Square D
    SLSPWD1277UG Square D
    SLSPWD1277UG is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSPWD1277UG is described as Grey Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277V ac SLSPWD Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Square D
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V