SLSDWS1277UL Square D
  • Part Number: SLSDWS1277UL
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: Brown Light Brown Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSDWS Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSDWS1277UL Square D
    SLSDWS1277UL Square D
    SLSDWS1277UL is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSDWS1277UL is described as Brown Light Brown Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277 V ac SLSDWS Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Square D
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X