SLSDWD1277UG Square D
  • Part Number: SLSDWD1277UG
  • Manufacturer Name: Square D
  • Description: Grey Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277V ac SLSDWD Screw
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SLSDWD1277UG Square D
    SLSDWD1277UG Square D
    SLSDWD1277UG is manufactured by Square D and is categorized in the Sensors category. SLSDWD1277UG is described as Grey Wall Switch Sensor Wall, 120 - 277V ac SLSDWD Screw. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Square D
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM