N5CPLAGD-PDNVD-10-24 Springer Controls
  • Part Number: N5CPLAGD-PDNVD-10-24
  • Manufacturer Name: Springer Controls
  • Description: Product Description: PUSHBUTTON, MOM, AMB, FLUSH, 24V DIR FULL VOLTAGE, 22mm MOUNTING 1NO CONTACT BLOCK
  • Category: Pushbutton Switches
  • Status:
  • More about N5CPLAGD-PDNVD-10-24 Springer Controls
    N5CPLAGD-PDNVD-10-24 is manufactured by Springer Controls and is categorized in the Pushbutton Switches category. N5CPLAGD-PDNVD-10-24 is described as Product Description: PUSHBUTTON, MOM, AMB, FLUSH, 24V DIR FULL VOLTAGE, 22mm MOUNTING 1NO CONTACT BLOCK . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Springer Controls
    ---> Pushbutton Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Pushbutton Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE