MS3102E28-12PX Spacecraft
  • Part Number: MS3102E28-12PX
  • Manufacturer Name: Spacecraft
  • Description: Conn; Circ; MIL-5015; Recpt; Metal; Str; Sldr; 28 Sz; 26 #16 Pin Cnts; BoxMnt
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about MS3102E28-12PX Spacecraft
    MS3102E28-12PX Spacecraft
    MS3102E28-12PX is manufactured by Spacecraft and is categorized in the Circular Connectors category. MS3102E28-12PX is described as Conn; Circ; MIL-5015; Recpt; Metal; Str; Sldr; 28 Sz; 26 #16 Pin Cnts; BoxMnt. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Spacecraft
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM