MS3102A20-6P Spacecraft
  • Part Number: MS3102A20-6P
  • Manufacturer Name: Spacecraft
  • Description: Conn; Circ; MIL-5015; Recpt; Metal; Str; Sldr; 20 Sz; 3 #16 Pin Cnts; BoxMnt
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about MS3102A20-6P Spacecraft
    MS3102A20-6P Spacecraft
    MS3102A20-6P is manufactured by Spacecraft and is categorized in the Circular Connectors category. MS3102A20-6P is described as Conn; Circ; MIL-5015; Recpt; Metal; Str; Sldr; 20 Sz; 3 #16 Pin Cnts; BoxMnt. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Spacecraft
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N