MS3100R20-19S Spacecraft
  • Part Number: MS3100R20-19S
  • Manufacturer Name: Spacecraft
  • Description: Conn; Circ; MIL-5015; Recpt; Metal; Str; Sldr; 20 Sz; 3 #8 Socket Cnts; WallMnt
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about MS3100R20-19S Spacecraft
    MS3100R20-19S Spacecraft
    ---> Other parts by Spacecraft
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM