14-C12049237 Sovella
  • Part Number: 14-C12049237
  • Manufacturer Name: Sovella
  • Description:
  • Category: Solder
  • Manufacturer Name
    Panavise
  • Description
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
    Memory Protection Devices
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP