UTS012E4S Souriau
  • Available: 28
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UTS012E4S Souriau
    UTS012E4S Souriau
    UTS012E4S is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connectors category. UTS012E4S is described as CONN RCPT SQ FLANGE 4POS W/SCKT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Souriau
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR