SMS12PDH1 Souriau
  • Available: 391
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SMS12PDH1 Souriau
    SMS12PDH1 Souriau
    SMS12PDH1 is manufactured by Souriau and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. SMS12PDH1 is described as CONN PLUG 12POS CABLE W/SR HOOD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Souriau
    ---> Rectangular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Rectangular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM