8D015S18SA-LC Souriau
  • More about 8D015S18SA-LC Souriau
    8D015S18SA-LC Souriau
    8D015S18SA-LC is manufactured by Souriau and is categorized in the Circular Connector Housings category. 8D015S18SA-LC is described as CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH